موسسه فرهنگی ایرسافام، خدمات منتورینگ

irsafam.com حساب کاربری

ما برای شما چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

شما می توانید از هر کدام از این پنج سرویس استفاده کنید

 • دوره خصوصی آنلاین

  نزدیک ترین شکل ارائه خدمات ما آموزش کلاسیک دوره های خصوصی آنلاین هستند. شما در طول دوره های آنلاین خصوصی این امکان را خواهید داشت که در کنار آموزش مهارت ها، زیر نظر مدرس و در زمان کلاس به تمرین بپردازید. ثبت نام در این دوره ها با تماس با دپارتمان منتورینگ و یا تکمیل کردن فرم درخواست مشاوره امکان پذیر است.

 • Personal Coaching

  اگر فکر می کنید علاوه بر شناسایی نقاط بحرانی که باعث ایجاد اختلال در عملکرد شما شده اند و پیشنهاد کوتاه ترین و سریعترین مسیر برای بهبود عملکردتان در آزمون، نیاز به آموزش مدون مهارت ها و ارزیابی مستمر دارید، از خدمات شخصی سازی شده پرسونال کوچینگ استفاده کنید. در این صورت تیمی حرفه ای از متخصصین آیلتس به همراهی شما می آیند و با هدف گذاری مشخص، در طول زمان مشخص، شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب یاری می کنند. جهت ثبت نام با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید.

 • مشاور همراه اختصاصی

  اگر تمایل دارید در زمان باقی مانده تا آزمون، ما عوامل مزاحم در مسیر پیشرفتتان را شناسایی کنیم، روش های بهبود عملکرد در اختیارتان قرار دهیم، و همچنین برای شما برنامه ریزی کنیم، می توانید از سرویس مشاور همراه اختصاصی تا روز آزمون استفاده کنید. با توجه به نیازهایتان و زمانی که دارید، ما به شما خواهیم گفت چگونه خودتان را برای آزمون آماده کنید. برای استفاده از این سرویس با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم درخواست مشاوره به ما این امکان را بدهید تا در سریعترین زمان با شما صحبت کنیم.

 • جلسات مشاوره تخصصی

  در صورتی که در حال آماده سازی برای آزمون آیلتس هستید ولی در مواردی نیاز دارید با متخصصین آیلتس مشورت کنید، می توانید به هر تعداد که مایل هستید از جلسات مشاوره تخصصی استفاده کنید. بعد از طرح مشکل توسط شما، روش های بهبود عملکرد در اختیارتان قرار می گیرد. برای رزو این جلسات با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم درخواست مشاوره به ما این امکان را بدهید تا در سریعترین زمان با شما صحبت کنیم.

 • جلسه مشاوره مقدماتی

  در یک جلسه پرسش و پاسخ، متخصصین آیلتس ما به دقت روند های عملکردی شما در آزمون را بررسی می کنند و عواملی که سد راه پیشرفتتان شده اند را شناسایی کرده و به شما اعلام می کنند. سپس بهترین راه حل ها برای آماده سازی به شما پیشنهاد می شود. برای رزو این جلسه می توانید یکی از زمان های پایین این صفحه را انتخاب کنید و یا با ما تماس بگیرید.

اگر در انتخاب سرویسی مورد نظرتان تردید دارید، و یا مایلید جزییات بیشتری درباره دپارتمان منتورینگ بدانید، می توانید اطلاعات تکمیلی ذیل را مطالعه کنید و یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

فرم درخواست مشاوره

خدمات مشاوره

در هر سطحی از آمادگی برای آزمون که باشید، می توانید با استفاده خدمات تیم منتورینگ آیلتس ایرسافام عملکرد خود را درآزمون به میزان قابل توجهی بهبود دهید. 

خدمات تیم منتورینگ ایرسافام بر پایه ساختار کاملاً انعطاف پذیر آموزشی و ارزیابی مستمر پیشرفت طراحی شده است. شما با انتخاب خود می توانید از این خدمات استفاده کنید و تمرکز خود را بر بخشی از آزمون که مورد توجه خودتان هست قرار بدهید. 

در نتیجه استفاده از خدمات ما با مجموعه بسیار متنوعی از تکنیک های آزمون آیلتس و ابزار متنوع زبان آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه آن ها را در آزمون به کار بگیرید.


main_52cf32464d8d73fab1f3d4e69b47191e.png

هیچ محدودیتی در انتخاب منابع و شکل دادن به تمرینات نخواهید داشت و می توانید در زمان هایی که مایل هستید، تمرینات آماده سازی خود را انجام دهید. همچنین شما می توانید در صورت استفاده از خدمات مدت دار، در طول هفته و زمان دلخواه هم به شکل آنلاین و هم آفلاین با تیم منتورینگ در تماس باشید و روند پیشرفت خود و یا مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ دریافت کنید. 


موفقیت مطلق شما در آزمون آیلتس تنها با شناخت دقیق از نیاز ها و توانایی های شما به دست می آید. به یاد داشته باشید آن چه که در دوره های آماده سازی آزمون آیلتس در اختیار شما قرار می گیرد برای موفقیت نسبی شما طراحی شده است.

مخاطبان خاص خدمات منتورینگ