آزمون‌های آیلتس ایرسافام

ثبت نام راحت، آزمون های استاندارد، پشتیبانی با کیفیت

هم اکنون ثبت نام کنید

۱ ۲ ۳
 • IELTS
 • UKVI
 • LIFESKILL

مرکز آزمون ایرسافام با سابقه برگزاری بیش از 500 آزمون بین المللی آیلتس، یکی از شناخته شده ترین مراکز IDP در سراسر دنیاست.


ما افتخار داریم با ارایه خدمات با کیفیت، شما را در کلیه مراحل پیش از آزمون، حین آزمون و پس از آزمون همراهی کنیم.


در مرکز آیلتس ایرسافام، بسیاری از خدمات به صورت آنلاین انجام می گیرد تا در زمان و هزینه های متقاضیان محترم حداکثر صرفه جویی صورت گیرد.


ارایه بهترین امکانات و تجهیزات برای برگزاری آزمون در کلیه مراکز آزمون ایرسافام، تسهیل فرآیند ثبت نام و رعایت کامل استاندارد های برگزاری آزمون، ایرسافام را به یکی از مراکز برتر IDP در دنیا تبدیل کرده است که موفق به کسب 10 جایزه بین المللی ازجمله جوایز بهترین مرکز از لحاظ توسعه حرفه ای، خدمات مشتریان، مدیریت، رهبری سازمانی، بیشترین رشد شده است.

همچنین، موسسه ایرسافام، تنها موسسه مجاز در ایران برای برگزاری آزمونهای IELTS UKVI و Life Skills می باشد و کسانی که قصد ادامه تحصیل در انگلستان یا مهاجرت به این کشور را دارند باید در این آزمون ها شرکت کنند.

سوالات متداول
 • با مراجعه به وب سایت موسسه ابتدا یک پروفایل کاربری ایجاد نموده و از طریق داشبورد شخصی خود لیست آزمونها را ملاحظه فرموده و آزمون مورد نظر خود را رزرو نمایید.شما تا 24 ساعت فرصت دارید هزینه آزمون را بصورت آنلاین پرداخت نمایید. مرحله دوم ثبت نام روی سایت بین المللی آیلتس به آدرس MY.IELTSESSENTIALS.COM میباشد . میتوانید از فایل راهنمای ثبت نام موجود درمنوی آزمون قسمت راهنمای ثبت نام  روی صفحه اصلی وب سایت استفاده نمایید. آزمون مورد نظر را فقط در این سایت رزرو نمایید و نیازی به پرداخت نیست.

  هرگونه سوال یا مشکل در رابطه با ورود به حساب کاربری یا پرداخت را به آدرس itsupport@irsafam.com ایمیل نمایید.

 • ثبت نام شما باید روی سایت بین المللی آیلتس صورت گیرد. با توجه به اینکه امکان پرداخت روی سایت بین المللی برای متقاضیان ایران وجود ندارد باید روی سایت ایرسافام ثبت نام نموده و پرداخت نمایید.

 • پرداخت هزینه آزمون در هر دو صورت ثبت نام از طریق سایت و یا ثبت نام تلفنی باید از طریق درگاه بانکی صورت گیرد. در مواردی که متقاضی امکان پرداخت از طریق درگاه را نداشته باشد با هماهنگی قبلی با موسسه میتواند بصورت حضوری برای پرداخت وجه به دفتر موسسه مراجعه نماید.

 • همراه داشتن اصل پاسپورت الزامیست.

  متقاضیان مشمول نظام وظیفه در صورت نداشتن پاسپورت میتوانند با کارت ملی، به صورت آنلاین ثبت نام نمایند و در روزهای آزمون، نامه اشتغال به تحصیل یا نظام وظیفه همراه با کارت ملی و یک مدرک شناسایی معتبر دیگر بهمراه داشته باشند.

100.26.176.182